1xbet Para Çekme

0
463
1xbet Para Çekme

Lisanslı olarak hizmetlerini devam ettiren, her zaman yüksek oranlar sunarak kullanıcılarına daha fazla kazanma olanağı tanıyan 1xbet bundan sonra beklentilerinize karşılık verecek. En ufak bir problem bile yaşamayacak ve dilediğiniz gibi gelir elde edebileceksiniz. Ayrıca mobil sitesini kolayca kullanabileceksiniz. İsterseniz mobil uygulamasını indirebilecek ve bununla da giriş yapabileceksiniz. Bildiğiniz üzere çok sayıda ödeme yöntemini bünyesinde bulundurarak üyelerinin kolayca para yatırmasına ve parasını basitçe çekmesine yardımcı olmaktadır. Peki ama buradaki para çekme yöntemlerini merak ediyor musunuz? Eğer haklarında bilgi almak ve hangilerini kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız hemen yazının devamına bakabilirsiniz. Bildiğiniz üzere 1xbet para çekme konusunda her zaman üyelerine çeşitli yöntemler sunmaktadır.

1xbet Para Çekme Yöntemleri

Çok sayıda para çekme yöntemine sahip olarak üyelerine çeşitli avantajlar tanıyan 1xbet bundan sonra sadece 5 dakikada paranızı almanıza yardımcı olacak. En ufak bir problem bile yaşamayacak ve ne zaman isterseniz paranızı buradan çekebileceksiniz. Bünyesinde Bitcoin, Litecoin gibi kripto paralardan tutun da ecoPayz, Papara, NeroPay gibi cüzdan uygulamalarına, havale, kredi kartı, cep bank gibi banka yollu ödemelere kadar daha pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunların tamamı ile paranızı kolayca çekebileceksiniz. Hem de hiçbirinden komisyon almamaktadır. Tabii tamamına belirlenmiş bazı kurallar bulunmaktadır. Bunlara da uymak zorundasınız. Hepsi mobil uyumludur ve bu sayede mobilden de para çekebileceksiniz.

1xbet Para Çekme Kuralları

Sahip olduğu bütün ödeme yöntemlerine belirli kurallar getirerek bunları üyelerine o şekilde sunan 1xbet bundan sonra ödemeleri kontrol altına alacak. Peki ama bunu neden yapıyor, merak ediyor musunuz? Öncelikli olarak o illegal bir platformdur ve bu yüzden BTK tarafından adresleri kapatılmaktadır. Sadece adresleri değil, aynı zamanda tespit edilen banka hesapları da kapatılmaktadır. Doğal olarak o da para giriş çıkışını kontrol altında tutmak istemektedir. Bu yüzden de tüm 1xbet ödeme yöntemleri için minimum ve maksimum çekim limiti getirmiştir. Buradaki hesabınızdan örneğin havale ile çekim yapmak istiyorsanız en az 100 TL en fazla ise 10.000 TL çekebileceksiniz. Tabii bu rakamla tek seferlik işlemler için geçerlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here